Demokracja nie istnieje

MATERIALY ZGROMADZONE TUTAJ ZOSTALY ZNALEZIONE W SIECI I NIEKONIECZNIE SA MOJA OPINIA TEGO CO SIE DZIEJE, BO NIEWIADOMO DOKONCA JAK TE SPRAWY WYGLADAJA NAPRAWDE W RZECZYWISTOSCI, ELEKTRONICZNA INFORMACJA MOZNA MODYFIKOWAC ZNIEKSZTALCAC,A PRZEZ TO WPROWADZAC -DEZINFORMOWAC MASY

Na oczach dzieje się historia (świat jest na krawędzi fałszywej wojny)

image

image

image

KOMPLETNE BZDURY NIE TRZEBA BYC ZAPRAWIONYM POLITYKIEM ANI DYPLOMATA ZEBY ZROZUMIEC JEDNO,…ZADEN ZDROWOMYSLACY POLITYK ,PRZYWODCA KRAJU ZA KTORYM STOI WIEKSZOSC OBYWATELI MUREM JAK ZA SWOIM OJCEM NIE BEDZIE POTAJEMNIE TRUL WLASNYCH OBYWATELI I TO POD OKIEM PRZEDSTAWICIELI ONZ. TRZEBA BYC ALBO IDIOTA KOMPLETNYM, ALBO POLITYCZNYM SAMOBOJCA, TYM BARDZIEJ ZE ASAD KONTROLUJE JUZ WIEKSZOSC SWEGO KRAJU I MA POPARCIE NARODU. A ISLAMSCY RADYKALOWIE ZACZYNAJA TRZASC PORTKAMI WIEC JAK ZWYKLE POSLUGOJA SIE INTRYGA NIE LICZAC SIE Z OFIARAMI NAWET WSROD DZIECI BO ONE JUZ SA ICH ZDANIEM W RAJU JAKO OFIARY DZICHADU W IMIE ALLAHA.

http://www.davidicke.com/headlines/89917-deja-vu-iraq-2003-becomes-syria-2013

Jak właściwe, że Tony Blair, dla których książki historyczne będą katastrofalne, o kampanii ten tydzień do interwencji wojskowej w Syrii przez przestępców satanistycznych, który mianował go kontrolować i uczyniły go bardzo bogatym człowiekiem za świadczone usługi.

Jeśli ktoś uosobieniem marny oszustów, kłamców, narcyzów, psychopatów i zbrodniarzy wojennych, które napędzają wydarzenia na świecie oraz bezpośredni społeczeństwa ludzkiego jest Man zakłamanie, Tony Blair. Jak już mówiłem wiele razy, jeśli jest zawsze pół-prawdy w mowie Blair jest to błąd w druku.

Zajmuje dysonans poznawczy do stratosferze poziomach dla człowieka, który kłamał, tak skandalicznie w lidze z chłopcem Bush zabić i okaleczyć miliony w Iraku teraz wykładać świat na potrzeby powtórzyć dziesięć lat później w Syrii.

Dla mnie jest to forma choroby psychicznej, ponieważ to właśnie arogancja staje się, gdy osiągnie stadium klinicznym, które widzimy z Anthony Charles Lynton Blair, który jest tak głęboko w szambo, że on na pewno potrzebuje zbiornik powietrza, nie mówiąc już o fajki.

On rzadko widziałem wielu ludzi, że nie chcą bomby … Kosowo, Afganistan, Irak, Libia, Iran, a teraz Syria … on zarządził lub wspierane ataki na wszystkie z nich. Ale biorąc pod uwagę, że to, o tak chętnie pionkiem globalnej Death Cult, dlaczego miałoby być inaczej?

Głębi masowych mordów i deprawacji klinicznym może być postrzegane w Cult przyznaniu mu “Medal Pokoju”, tak jak to zrobił z wojennych dzięki karnym Obama do niedorzecznego Nagrody Pokojowej Nagrody imienia człowieka, który dorobił się fortuny dzięki czemu broń wojny.

Ale Tony Blair, który zniszczył życie milionów na Bliskim Wschodzie jest teraz Middle wysłannik pokojowy dla USA, Rosji, UE i ONZ. Myślę, że oni nazywają to sobie jaja.

image

Świat jest odwrócony, bo jej przywódcy są wypaczone.

Advertisements