NARKOTYKI,BIONIKA,SSUPERZOLNIEZ,MKULTRA

Oto kluczowy cytat z raportu: “… fizyczne i poznawcze ulepszenia mają na celu stworzenie super żołnierza z biomedycznych kierunku, np. z narkotykami i Bionika”.
Oznacza to, farmaceutyczne próby zwiększenia wytrzymałości, ostrości i próg bólu, ale również do zmiany stanów umysłu: nastroju, emocji zasięgu (restricted), postawa (kontrolowane, zintensyfikować agresji).
Cokolwiek mad chemicy mogą fantazjować na temat, na przykład, zwiększenie przywództwa cechy-they’ll próbować nakłaniać go w laboratorium.
Bionics, oczywiście, oznacza zastąpienie części ciała z maszyny. To będzie funkcjonować jako naprawy, w przypadku ran, ale automatycznych urządzeń zostanie zainstalowany po prostu dlatego, że działa lepiej niż ciała. W tym przypadku możemy się doczekać wymiany jako ogólna strategia, bez uprzedniej konieczności ran.
“Słuchaj, żołnierzu, jeśli damy Ci nowe oko, będziesz w stanie dostrzec wrogiego bojownika w pięciuset metrów … i to zminiaturyzowany nadajnik może być połączone do mózgu, dzięki czemu można odbierać polecenia bezpośrednio z centrali.” Zupełnie otwarcie, raport Greenwall kontynuuje: “Do boju, chcemy, aby nasze ciała organiczne, miękkie do wykonywania bardziej jak maszyny”.
To stwierdzenie nie pozostawia wątpliwości intencji. To także wskazuje, że liczba wymian Bionic na żołnierza nie jest ograniczona. Celem jest skuteczne wykonanie, pochodzić piekło lub wysokiej wody, co trzeba.
Jest więcej: “Gdzieś pomiędzy robotyki i badań biomedycznych, możemy dojść do doskonałej przyszłego warfighter:. Taki, który jest maszyna część i część ludzi, uderzające fantastyczny równowaga między technologią i naszych słabości”
Dlaczego nie nazwać tych żołnierzy ludzkie drony? Wystrzelona z Centralnego Dowództwa, zlecenia misji zapisane w ich mózgach, zdalnie, ich możliwości w pełni rozumiane jako elementy programu, żołnierze spełniają wojskowe znaczenie wojny: pełne zwycięstwo w funkcji podstawowych algorytmów, bez względu na koszty ludzkie.
To wieczne mokre marzenie twórców wojna.
Zdarza się również, aby być środowiskiem gier wideo. Dlatego wolontariusze powinny być obfite.
“Jesteś tylko daje mi jedną nową rękę i wzmocnione ucho? Miałem nadzieję na więcej. Co z moim mózgiem? Co możesz zrobić dla mnie nie? ”
Dla tych, którzy wciąż zastanawiają się, czy słynny CIA umysł MKULTRA program kontroli z 1950 kontynuowane po ogłoszonej daty granicznej, twoje pytanie jest. Zmuszane mózg i behawioralne Klimatyzacja jest podstawą stworzenia super-żołnierza.
Pomyśl o pieniądzach. Wojsko nie może sobie pozwolić na ryzyko biliony dolarów na wzmocnienie i farmaceutycznej części zamiennych ciała, bez jednoczesnego kontrolowania myśli, reakcje i działania swoich pracowników wysokiej cenie.
Technokraci są na pewno w kolejce, w Pentagonie, aby zapewnić to wszystko ważny element MKULTRA prowadzenia wojny. “Cześć mamo. Jestem w domu z teatru działań. Nie martw się, mogę wyglądać inaczej z tych wszystkich ulepszeń nowe, ale nadal jestem twoim synem. Przy okazji, dziewczyny kochają nowe części! I Army spędził 30.000.000 dolarów na mnie! Jestem bardzo cenne! Oh … jeden drobiazg. Jeśli zaś mówimy, nagle zamknąć lub zacząć mówić do kogoś, kto nie jest w pokoju, to jest w porządku. To jest biznes. Co na kolację? ”
Wreszcie, za to. Obecnie wszystkie operacja transhumanize wojsko nie może się odbyć, chyba że istnieją bezwzględne oddanie wojen bez końca.
Nie odbudować ludzi na przyszłość potyczkach lub traktatów pokojowych.
Jon Rappoport
Autor dwóch wybuchowych kolekcji MATRIX objawione i wyjść z matrycy, Jon był kandydatem do Kongresu USA siedzibą w 29. dzielnicy Kalifornii. Nominowany do nagrody Pulitzera, pracował jako reporter dla 30 lat, pisząc artykuły na temat polityki, medycyny i zdrowia dla CBS HealthWatch, LA Weekly, Spin Magazine, Stern i innych gazet i czasopism w Stanach Zjednoczonych i Europie. Jon wydał wykłady i seminaria w polityce globalnej, zdrowie, logiki i twórczej mocy do odbiorców na całym świecie. Możesz zapisać się na jego bezpłatnych wiadomości w nomorefakenews.com.

http://www.infowars.com/drugs-steel-and-mkultra-engineering-the-super-soldier/

Advertisements