Energia cieplna z promieniowania jest nie do opanowania przez człowieka i już używanie do wytwarzania energii powinno być zakazane z uwagi na koszty utylizacji promieniujących odpadków, teraz takim odpadem stała się większa część całej elektrowni w Fukushimie i co teraz? Kto i w jaki sposób jej się pozbędzie, czy pozostanie na swoim miejscu i przez tysiące lat będzie napromieniowywać wody oceanu i powietrze?

A pamięta jakiegoś polskiego eksperta…. naukowca z tytułami jak zapewniał kładąc na szalę swój autorytet że w wypadku Japonii nie ma żadnej możliwości scenariusza z Ukrainy !!! A tu proszę jakim głupkiem się okazał !!!!

2014 – Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych naprominiowaniem i chemikaliami.

2016 – Europa prawie w całości wyludniona.

Każdy normalny człowiek wie że jesteśmy kulą ziemską ,akweny morskie się mieszają z wszystkimi wodami i rzekami ,,,,,,,morza parują i z powrotem ta woda wraca , tylko że już w różnych regionach świata zatruwając wszystko ,,,i taka jest prawda ,,,,,,to że żremy chemię w pożywieniu to wszyscy wiemy , resztę doprawia nowoczesna technika ,niestety ,technika która prowadzi do zagłady ludzkości,,,,,,,,,tak już kiedyś było ,,,historia zatacza koło ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,–BÓG—JUŻ TAKIEJ PLANETY DRUGI RAZ NIE STWORZY ,,,,BO NIE BĘDZIE MIAŁ KTO GO WYMYŚLIĆ ,,,,,,,,,,,,ZAPYTAJCIE O TO UCZONYCH ..ONI WAM POWIEDZĄ PRAWDĘ ,,,,,,,,,,

Zakłamanie wokół energii jądrowej nie jest bezcelowe ; koncerny widzą zyski to i wypuszcza się co jakiś czas ekooszołomów suto opłaconych aby zmieniały nam światopogląd nie podając pełnych danych . Nie potrzebna nam energia odnawialna (PO i PSL zafundowały nam mały trójpak na niekorzystnych warunkach ) to i nie potrzebna nam atomowa . U nas drogi zrobić nie potrafią a chcą zbudować atomową mogiłę . Nie dajcie się omamić ! Japończycy nie dają rady a u nas jeszcze premie by za to dostali .Inwestujcie we własnym zakresie kto może w fotowoltaikę i wiatraczki aby zmniejszyć koszty energii i nie wierzcie w atomową w polskim wydaniu . zwiń

Advertisements