Kościół Anglii zainwestował do £ 10m w jednym z największych na świecie firm zbrojeniowych

image

image

Kościół Anglii bierze przykład z Episkopatu Polski , a także obsługuje zabójców .

Kościół Anglii zainwestował do £ 10m w jednym z największych na świecie firm zbrojeniowych , który dostarcza systemy i technologie dla bezzałogowych dronów i dysze do konfliktów na całym świecie. Odkrycie , w wigilię , co jest być największym dzień protestów przeciwko DSEI – brytyjscy ramiona prowadzące fair – w Docklands , Londyn , jutro, doprowadziło czcicieli oskarżać liderów kościoła korzyści z konfliktu.

Komisarze i Kościół Anglii Emerytalnych Zarządu są zarówno akcjonariusze w General Electric ( GE) , z udziałów do £ 10m . Wczoraj,Kościół bronił inwestycji , twierdząc, mniej niż 3 procent działalności GE opiera się w sprzedaży broni .

Alefirma , wraz z jego kluczowych zależnej General Aviation, jestwiodącym dostawcą ” zintegrowanych systemów i technologii ” dla samolotów bojowych , transportu wojskowego , śmigłowców , pojazdów lądowych i bezzałogowych statków powietrznych – lepiej znany jako trutnie .

Jest20th- najwyższy rangą firma na świecie , jeśli chodzi o sprzedaż obronnych , które stanowiły prawie 3 procent całkowitych przychodów w ubiegłym roku -szacuje 4 mld dolarów .

GE również sprawia, że ​​F101 samoloty, które brały udział w walkach w Afganistanie i Iraku . Zaprojektowany jako ” bombowiec strategiczny jądrowego” , został zmodyfikowany, aby nieść ” szeroką gamę broni konwencjonalnej ” , według strony internetowej GE .

Podczas gdyKościół Anglii nie łamie własne zasady , inwestując w firmy – inwestycje w spółki, które mniej niż 10 procent obrotów strategicznych sprzedaży wojskowych są dozwolone – niektórzy członkowie kościoła zareagowali ze złością na wieść .

Keith Hebden ,anglikański ksiądz , który został aresztowany na początku tego roku za włamanie do RAF Waddington – skąd drony wykorzystywane w Afganistanie są zdalnie sterowane – powiedziałKościół polityki Anglii było nie tak. Wyjaśnił : ” Jedziemy do końca się z problemami. To oznacza, że ​​mamy swój udział w chcąc tam być wojna . ”

Symon Hill, współzałożyciel cięć w kampanii anty- grupy chrześcijaństwa Uncut , powiedział: ” Inwestycje w GE są zgodne z literą , ale nieduchem Kościoła polityki inwestycyjnej w Anglii . ”

Rzecznik zwrócił uwagę, że Kościół GE produkuje zmywarki, oświetlenie, silniki lotnicze i elektrownie . Dodała : ” Niektóre z silników GE i inne produkty są dostarczane do samolotów wojskowych, statków i pojazdów lądowych. Nasz dostawca badań szacuje, że mniej niż 3 procent obrotów GE pochodzi z dostaw wojskowych strategicznych . ”

Campaign Against Arms Trade dodaje : “GE jest niewątpliwieramiona firma – dlaczego jeszcze byłoby wystawiać swoje produkty na jednym z największych na świecie targach broni ? JeśliKościół zobowiązuje się po etycznej polityki inwestycyjnej , należy upuścić akcji GE z portfela i zainwestować je w firmach produkujących bardziej etyczne i korzystne produkty, w tym odnawialnych źródeł energii. ”

Dzisiejsze rewelacje pochodzą miesiąc poKościół przyznał, że zainwestował w fundusze przewidziane pieniądze na Wonga spółki wypłaty pożyczki . Arcybiskup Canterbury , Justin Welby , wcześniej powiedział, że próbuje zmusić firmę z branży pomagając SKOK z nim konkurować . Chciał przez Kościół zasad inwestowania zostać zweryfikowana po wierszu .

http://rafzen.wordpress.com/2013/09/09/judeo-satanists-made-in-england/

Advertisements