Kontakt z aluminium powoduje groźne choroby i uszkadza mózg

A jak jest z fajerwerkami, pokazami sztucznych ogni… ile kadmu i innych paskudztw zmuszani jesteśmy wdychać..ile przenika do naszych organizmów z woda zapaskudzoną, jedzeniem zapaskudzonym po fajerwerkach.. (w miastach częste fajerwerki nam serwują , dla radości motłochu i wytrucia go)

A co z chemtrails gdzie w powietrze rozpylane są dziesiątki ton nanocząstek aluminium?

Aluminium dodawane do szczepionek: lista:

http://kefir2010.wordpress.com/2013/03/03/szczepionki-aluminium/

image

image

Organizm współczesnego człowieka jest narażony na zbyt częsty kontakt ze szkodliwymi związkami aluminium. Wpływ tego metalu na zdrowie jest niekorzystny – podaje „Rzeczpospolita” przytaczając słowa prof. Christophera Exleya z brytyjskiego Keele University.

Według profesora, mieszkańcy uprzemysłowionej Europy wchłaniają za dużo aluminium przekraczając normy Europejskiego Urzędu do spraw Bezpieczeństwa Żywności. Chodzi na przykład o picie napojów gazowanych z aluminiowych puszek czy wdychanie aluminium wraz z powietrzem. Aluminium zostaje wtedy w płucach oraz w jamie ustnej i nosie oraz uszkadza niektóre organy, np. mózg, zwiększając ryzyko choroby Alzheimera. Gdy aluminium jest zawarte w dezodorancie, wzrasta ryzyko zachorowania na raka piersi.

Brytyjski badacz podkreśla, że aluminium kojarzy się najczęściej z napojami w puszkach i folią spożywczą oraz wieczkami jogurtów i serków. Przenika ono z tych opakowań do żywności i napojów.

Źródło: “Rzeczpospolita”

http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=18032&wid=16032917

Advertisements