W Polsce rocznie ginie bez śladu 15 tys osób – według oficjalnych danych statystycznych rządu i gus. JEDYNE WYJŚCIE – CAŁKOWITY ZAKAZ PRZESZCZEPÓW.

image

Według Organizacji Ochrony Praw Człowieka, na półwyspie Synaj kwitnie nielegalny handel organami. Ofiarami grup przestępczych padają głównie uchodźcy z Afryki, zmierzający do Izraela z takich krajów jak Erytrea. Są porywani i torturowani, a ich rodziny dostają żądania okupu. W przypadku nie otrzymania zapłaty uchodźcy mają być zabijani, ich organy sprzedawane, a ciała porzucane na pustyni.

http://konflikty.wp.pl/martykul.html?title=Zrob-cos-Codziennie-bija-palkami-Zdobadz-pieniadze&wid=16096875&kat=120076

image

http://zaginieni.pl
https://1planet1home.wordpress.com/porwania-uprowadzenia/

KOMENTARZE:

W Kosowie widzialem gospodarcze fermy w ktorych “hodowano” wzietych do niewoli serbskich zolnierzy, trzymano ich skutych lancuchami i zabijano jak przychodzilo zamowienie na nerke czy serce, stali za tym wysocy urzednicy Organiizacji Narodow Zjednoczonyych, jak np Wysoki Komisarz Kuchner (francuski urzednik z narodu wypranego). W Tunezji widzialem jak lekarze z Czerwonego Krzyza pobierali dzieciom nerki lub oko, dajac rodzicom po 100 dollarow, na lotnisku jak opuszczalem widzialem hermetyczne przenosne lodowki z napisem Miedzynarodowy Czerwony Krzyz ladowane do prywatnych odrzutowcow z planem lotu do Stanoow Zjednnoczonych. Powiedziano mi, ze jezeli nieche miec powaznych problemow abym nikomu nie mowil…..

Tam się przynajmniej muszą wysilić …A u nas … Pan lekarz mówi rodzinie, że pacjent jest w stanie śmierci mózgowie i już załatwione 😉

Trzeba jeszcze dodać, że większość organów pobierana jest od żywych dawców.Uśmiercani są dopiero po ich pobraniu, lekarze raczej niechętnie o tym mówią. Ale za to jaka kasa…Ciekawe, czy dodadzą tą opinię?

Bo to CHORE jest, żeby po trupie ktoś nosił jego organy. Taki proceder powinien być zabroniony na całym świecie prawem i bezwględnymi wyrokami. Stwórca świata dał ludziom organy dla siebie, a nie żeby potem cwaniaczki przedłużali sobie życie kosztem innych – tzn. ich ciałem. To jest chore, że montuje się ludzi z umarłych. Człowiek to nie samochód, żeby od jednego brać gałki oczne, od drugiego nerki itd. I inna sytuacja, że jest dwoje zakochanych, ona umiera i cwaniaczki zabierają jej oczy lub dłonie dla jakiejś żyjącej kobiety, potem jakiś koleś patrzy w oczy tej, która już nie żyje!!! Zaś kobieta mając dłonie zmarłej kobiety, bierze potem tymi rękoma pieści jakiegoś kolesia. Chore to jest.

w Polsce w szpitalach psychiatrycznych morduje sie ludzi na organy legalnie moge podac adres

Każdy mlaskający zwolennik jak największej liczby przeszczepów kojarzy mi się z doktorem Mengele. Większość naszych polityków jest ślepa na mafię do handlu organami.

Przepraszać Ziobrę łajdaki. To on pierwszy miał odwagę zadrzeć z potężnym lobby do przeszczepów. To nie jest czysta sprawa. O tym trzeba rozmawiać. Ludzie giną bez wieści.

Sprawdźcie co robi Thaci pod ochroną syjonistów i największej amerykańskiej bazy wojskowej w Europie powstałej już po wojnie na Bałkanach w Kosowie.

Missing: 78 children from Oklahoma Department of Human Services custody

http://m.newsok.com/missing-78-children-from-oklahoma-department-of-human-services-custody/article/3871014

http://www.infowars.com/missing-78-children-from-oklahoma-department-of-human-services-custody/

Estimated 1 Million Children Go Missing in the EU Every Year

http://www.infowars.com/estimated-1-million-children-go-missing-in-the-eu-every-year/

http://www.euronews.com/2012/10/01/has-anyone-seen-my-child/

Advertisements