WYBUCHŁA BURZA O KAWAŁEK SZMATKI.

image

~precz z obłudą : Podobno jest wolny rynek!!! Więc albo on jest, albo go nie ma!!!

Gdybym mogła, kupiłabym taką pamiątkę. Szanuję historię wojenną, dlatego uważam, że gdy wymrą już wszyscy co pamiętają Auschwitz, niech w ich imieniu przemawiają nawet przedmioty…

Mundury i sztandary z czasów wojen można kupić, sprzedać bez zdziwienia i zażenowania, bagnety i szable które zabijały można kliknąć i jest dobrze a tu raptem bój o pasiak że niby obraża uczucia i cała sytuacja jest passe. To zakłamanie i moralność Kalego !!!! Nikt nie ma monopolu ani na Auschwitz ani na inne epizody wojen z historii świata!!!! Tak to jest że jeśli chcemy kupić pamiątkę z przeszłości aby ją ocalić od zapomnienia i upodlenia to najpierw ktoś inny musi chcieć ją sprzedać. Odmiennym sposobem nabycia jest grabież ale tego chyba propagować nie chcemy??

Wystarczy wpisać w tej chwili… na ebay … “ghetto coin ” i juz mamy oryginalne monety z niemieckigo Getta w Polsce.. .. z 1943 roku… za 75 dolców..10 marek… i 14 dolców… 5 marek.. . Item location : Fort Lauderdale, Florida, United States . Można znaleźć też zdjecia ludzi , orginalne zdjecia martwych ludzi ułożonych w stosy… “100% Authentic Original WAR PHOTO BODIES OF VICTIMS AT GERMAN KZ CONCENTRATION CAMP DACHAU”.. oryginalne zdjecie więźnia , .. zrobione w Dachau… BIN WWII ORIGINAL WAR PHOTO BOY PRISONER VICTIM GERMAN KZ CONCENTRATION CAMP 1 ( nie będę tego tłumaczył.. ) … ” BIN WWII PHOTO CORPSES PRISONERS IN GERMAN KL / KZ CONCENTRATION CAMP BUCHENWALD” z Ukrainy.. orginalnych… zdjęć zabitych ludzi w stosach jest pełno…jak i zdjęć więźniów w pasiakach robionych więzoniom przez władze obozu… papierowe pieniądze z Getta w Terezinie… zdjecie puszek z cyklomem B… Koperty Waffen SS… zdjęcia zagłodzonych dzieci…orygianlalne zdjecia szubienic… z obozu…, Gwiazdy Davida z Buchenwaldu… wciąż sa na sprzedaż..
Nota o zgonie…z obozu koncentracyjnego…etc etc… tak to wszystko jest w tej chwili… na ebay..

http://m.onet.pl/wiadomosci/kraj,r8gx3

Advertisements