KOMUNIKAT PRASOWY OPVENDETTA – DO NATYCHMIASTOWEJ DYSTRYBUCJI

http://pastebin.com/i6nUTSDr

# AnonymousUK # Nov5th # MillionMaskMarch
5 listopada 2013 r., Anonymous zstąpi na budynkach rządowych na całym świecie w skoordynowany demonstracji siły i globalnej solidarności. W Londynie, Anonymous UK będą maszerować dalej, i zajmują obszar wokół, Houses of Parliament, spokojnie i bez broni, w ramach rocznego OpVendetta #.
W ubiegłym roku ponad 3000 anonimowych działaczy maszerowali z Trafalgar Square do gmachu Parlamentu w ramach # OpVendetta 2012, zdjęcia i filmy z imprezy pokazano pomysły są wspólne plany są wykonane, a przez krótki czas, anarchii panujących krążyły międzynarodowych sieci społecznych i media i był inspiracją dla setek marsze, które będą w tym roku występujących, co zostało nazwane # MillionMaskMarch.
Ta międzynarodowa manifestacja jest ostrzeżeniem dla wszystkich rządów na całym świecie, że jeśli będą próbować pieprzyć z Anonymous, lub pieprzyć z internetu, który jest naszym domem będziemy pieprzyć się z nimi. Darmowy internet jest miejscem bez rządów, bez państw, bez agencji ochrony. Jest niezależnym, samorządnym, samozarządzające podmiot. Ci, którzy próbują cenzurować lub kontrolować internet zostanie pokonany. Nie lekceważ Internetu. Nie lekceważ Anonymous, swojego bossa.
Podczas gdy rządy nadal squasha swobód obywatelskich, w trybie online lub offline, podczas gdy oni nadal więzić informatorzy i działaczy, a jednocześnie nadal squash prawo do protestu, Anonymous nie będzie stać spokojnie przez. Obecne systemy polityczne i gospodarcze nie stanowią większość ludności, 99%. Ula-umysł jest zawsze gotowy i przygotowany do swojej kolejnej walki. Rządy są tylko rządy, tak długo jak ludzie niech panował nad nimi, nie będą one nasze rządy o wiele dłużej.

Jesteśmy Anonymous
Jesteśmy Legion
Nie Przebaczy
Nie zapominamy
Należy się spodziewać nas

Advertisements