CryptoFestival 2013 w UK (BRIGHTON)

(sorowe tlumaczeniem google.com ….#niemam czasu….)

Event odbedzie sie w dniu 30 listopada 2013 roku.

WIECEJ INFO:

https://www.cryptoparty.in/london_cryptofestival

CryptoParties nauczyły tysiące ludzi podstawowe sposoby ochrony siebie i swoich danych z natrętnego nadzoru. London CryptoFestival będzie wymiana doświadczeń sesje, jak mają prywatnych rozmów w komunikatorach, jak szyfrować wiadomości e-mail, jak przeglądać anonimowo i jak wiarygodnie szyfrowania dysku twardego między innymi. To peer-przeciwko-strach; samoorganizacji aktywność ludzi ucząc się nawzajem istotne umiejętności prywatności.

Ale nie jesteśmy na tyle naiwny, aby myśleć crypto sam nas zbawi. Jest więcej wolności niż w ukryciu, (a nawet krypto jest odkształcone ). Stalking Silicon Valley Model biznesowy oparty jest połączona z GCHQ i Eye NSA Saurona. Cała infrastruktura jest na ryzyko stania się maszyna nadużycie. Nie obchodzi mnie, czy to jest FBI za porwanego kamery lub inny odmieniec masturbacji. Otwarty i bezpłatny dostęp do internetu jest podstawowym elementem naszego życia społecznego i społeczeństwa i chcemy go z powrotem.

Rządy i korporacje okazali się być nierzetelne szafarzami Internecie. Na CryptoFestival przyjrzymy praktycznych alternatyw, z metadanych-stripping do oczek sieci , z autonomicznym wifi do potencjału ex-TV spektrum spacją. Ale będziemy także omawiać form solidarności społecznej i zarządzania, musimy utrzymać naszą globalną commons.

OTR – Jak korzystać Off-the-Record Messaging (OTR) do szyfrowania tanie rozmowy Messaging.
Szyfrowanie plików i Usuwanie – Jak korzystać z TrueCrypt do szyfrowania plików, pamięci USB, a nawet całe dyski twarde, i odwrotnie, jak korzystać Eraser bezpiecznie usunąć pliki i Boot Darik i Nuke (DBAN) wytrzeć całe dyski twarde.

Tor – Jak używać Tora , aby zwiększyć anonimowość podczas przeglądania stron internetowych i inne usługi internetowe.

OpenPGP – Jak używać GnuPG (GPG) do szyfrowania e-maili.
Niebezpieczeństwa Metadane – Jak korzystać ExifTool zarówno szorować swoje cyfrowe zdjęcia do każdego potencjalnie identyfikujących metadanych jak aparatu numer seryjny, imię i nazwisko, unedited wersje zdjęć, lub nawet współrzędne GPS, a także, jak prawidłowo wprowadzić błędne dane zamroczyc i folia kryminalistyce nich.

Bezpieczne Praktyki Browsing – od podstaw ścisłej ciasteczka i zarządzanie skryptu, ten warsztat będzie przenieść poza podstawy do pokrycia ryzyka (i jak je zneutralizować) prefetching DNS, Local Shared Objects (LSOs), jak również wprowadzenia nagłówek spoofing i wyłączanie (np. User-Agent i modyfikacja Referer).

Internet przedmiotów – Rozmawiamy infrastruktury miejskiej, inteligentnych sieci, otwartego sprzętu, ilościowo siebie, otwartych danych, monitoring środowiska, inteligentne produkty, inteligentnych domów i więcej. Wszystko, co stawia komputerze w sieci, gdzie nikt nie doszedł. ( Internet of Things London meetup )

Bitmessage – Jak korzystać Bitmessage wysyłać zaszyfrowane wiadomości.
tcpdump na telefony komórkowe – Jak używać tcpdump w sieciach komórkowych do wykrycia ruchu bezprzewodowego.

Cyfrowe Double – Jak korzystać z cyfrowego podwójne mobilnych aplikacji do odkrywania tożsamości w Internecie.
Zrozumienie Narzędzia Crypto – co wszystkie przyciski naprawdę i jak wypadają na wielki obraz, który jest Twoje bezpieczeństwo. Wyjaśnimy ogólne modele bezpieczeństwa pod względem technicznym, ale nie-matematycznych. Ma to dać bardziej precyzyjną świadomość tego, co osiągnąć na każdym etapie korzystania z narzędzia. Będziemy uczyć (ostry) lotu ptaka zagadnień bezpieczeństwa, a nie konkretnych matematyki podstawowej kryptografii.

Kitten Groomer – Pielęgnacja kotka (lub czyszczenie ewentualnego szkodliwego oprogramowania z USB za pomocą Raspberry Pi)
XName – prezentuje warsztaty na temat protokołu rozmów.
Bezpieczeństwa Fizycznego Primer – Wprowadzenie do myślenia o physec z dwóch części: I), jak znaleźć błędy sprzętowe z przeciw-nadzoru budżetu £ 0: Tworzenie niskich rent fizyczny system wykrywania włamań oraz ii) przy niszczeniu dokumentów poważnie : niszczarka anty-śledczej.

Advertisements

One thought on “CryptoFestival 2013 w UK (BRIGHTON)”

  1. Pingback: Japonia

Comments are closed.