shocking video of alien autopsy in Russia in 1969 UFO

http://www.youtube.com/watch?v=vQ0E8-f6rBU

Sprawa wypadku z 1969 r. została mocno nagłośniona w 1998 r., kiedy stacja TNT wyemitowała program “The Secret KGB UFO Files”, w którym znalazły się fragmenty filmu zarejestrowanego na miejscu zdarzenia. Umieszczono w nim też dość drastyczne sceny przedstawiające sekcję zwłok rzekomego kosmity – przypomniał “TheHuffington Post”.

Wielu badaczy podchodzących poważnie do zjawiska UFO uznało natychmiast cały wyemitowany materiał za bzdurę. Głos w sprawie zabrał też wówczas badacz podobnych fenomenów, James Oberg z NBC News, który powiedział: “To, co widzicie, może być prawdą, ale może też nią nie być”, zastrzegając, że w materiale wyemitowanym przez stację TNT, pojawiła się klauzula, w której producenci zastrzegają, że nie gwarantują prawdziwości prezentowanych treści, co w jego opinii, podważa wiarygodność całej audycji.

Teraz wiele osób, które nie wierzyły dotąd w prawdziwość przedstawionych wówczas materiałów, ma ciężki orzech do zgryzienia. Wszystko przez to, że historię o katastrofie obcych w obwodzie swierdłowskim zdecydowała się przedstawić stacja radiowa “Głos Rosji” – jedno z najbardziej opiniotwórczych rosyjskich mediów. Dlaczego, skoro cały ten temat miałby być zmyślony, zajmują się nim dziennikarze poważanych mediów?

“Głos Rosji” oraz popularny serwis pravda.ru poinformowały, że w czasach Związku Radzieckiego działał specjalny, powołany przez władze zespół, który miał za zadanie badać tajemnicze i niewyjaśnione zjawiska. Wypadek z 1969 r. nie był bowiem podobno jedynym, którym interesowały się radzieckie władze. Z podobnym zaangażowaniem tamtejsi decydenci podeszli także do wypadku z 1942 r., a także z 10 sierpnia 1989 r. w Prohladnij, gdzie miało dojść do kolizji bądź zestrzelania Niezidentyfikowanego Obiektu Latającego (NOL). Pojazd miał zostać wytropiony przez aparaturę radarową, a jego identyfikacją miały się zająć myśliwce MIG-25. Także wtedy władze miały odkryć na pokładzie statku martwą, obcą istotę.

http://niewiarygodne.pl/martykul.html?kat=1031991&wid=16255047

Advertisements

One thought on “shocking video of alien autopsy in Russia in 1969 UFO”

  1. Pingback: Irak

Comments are closed.