Jugoslav Petrosic PL , ujawnia schemat kryminalnej siatki NWO na Balkanach (ex Jugoslawia)

Jugoslav Petrosic pl. Postac kompletnie nieznana w polskich srodowiskach badaczy NWO.Tego czlowieka jesli chodzi o wiedze znajomosc NWO, moglbym postawic obok takich poszukiwaczy prawdy truthsekerow jak, Alex Jones, David Icke, etc….

Tlumaczenia nie ma po polsku, przydalo by sie aby ktos to przerobil na polskie napisy. Ktos kto zna serbski jezyk (PIOTR BEIN? … “Nato na Balkanach”… Przy okazji polecam jako lekture westepna).

Jugoslav Petrosic jest w posiadaniu BANDOLI…..doslownie…kilogramy dokumentacji ,jak dziala siatka NWO. Miedzy innymi wszedl w posiadanie natowskich dokumentow dotyczacych planow (PRZED) bombardowania JUGOSLAWI….. Czyli planowane cele zrzutow bomb, plany okupacji, plany strategiczne.

Jugoslav Petrusic, znany jako Dominik, który został oficjalnie potwierdziła, że pracował dla francuskiej tajnej DST usług. Jego biografia przypominały ekscytujący thriller szpiegowski. Urodził się on w pobliżu miejscowości Leskovac [Serbii], absolwent szkoły wojskowej, walczył w Legii Cudzoziemskiej, posiada podwójne obywatelstwo (francuski i serbski), cztery paszporty, trzy żony, liczne kochanki, nieruchomości w Paryżu, miliony w bankach zagranicznych …. Według jego własnych roszczeń, był osobistym ochroniarzem do francuskiego prezydenta François Mitteranda, i walczyli w Libanie, Iraku, Algierii, Zair … On twierdzi, że w DST brał udział w walce z “ekstremistów muzułmańskich.” Przybył w Bośni w 1992 roku jako członek francuskiego kontyngentu w UNPROFOR, ale w tym czasie nie miał nawiązać kontakt z członkami 10. komandosów dystansem. Dopiero w 1996 roku, po zakończeniu wojny w Bośni, że zwerbował najemników z jej szeregach do Zairu, gdzie walczył po stronie prezydenta Mobutu Sese Seko, którego Francuzi wspierali.

image

WIKIPEDIA PISZE,…. I niewiem czy to sa wiarygodne dane,jesli chodzi ten temat::::

Jugoslav Petrušić Dominik ( Medveđa , 25 listopada 1962 ) to serbski – francuski i kontrwywiad agent i członek francuskiego wywiadu wojskowego DRM, Francuska Legia Cudzoziemska, jeden z głównych organizatorów operacji kontrwywiadu podczas wojen w byłej Jugosławii , a także uczestnika działania Srebrenica i jeden z oskarżonych o zorganizowanie i przygotowanie zamachu na byłego prezydenta Serbii i Jugosławii Slobodana Miloszevicia .

Jugoslav Petrušić Dominik urodził się w dniu 25 Listopada 1962 roku. w Medveđi w Leskovac . Jest absolwentem Akademii Wojskowej i zna kilka języków. Wiele razy żonaty i ma jedno dziecko. Z jego danych biograficznych znany jest fakt, że zawodowy boks i zajmował się nim w 1985 roku. sportowe kariery nadal we Francji. Pieniądze, jak mówi, zdobywając wiele miejsc pracy, zapewniając głównie wysokich europejskich polityków i arystokracji. Ciągle m.in. byłego francuskiego prezydenta François Mitterranda , a księżniczka z Kataru. W Serbii, jego rodzice i bracia mieszkają.

Jugoslav Petrušić człowiek z wielu tożsamości, ma dwa obywatelstwa (francuskie i serbskie) i cztery paszport (Francja, Jugosławia , Belgia , Zair ). Petrusic człowieka, który brał udział w strefach wojennych w Bośni , Kosowie , Zairze, Algierii , a także w wojnie w Zatoce Perskiej w Iraku . W rzeczywistości, postrzegane przez niektórych kręgach wywiadowczych w trudnych likwidatora, najemnik, przestępca, francuskiego szpiega i zdrajcę serbsku. Mówi, że został wydany jeden dzień! Do końca mogę to zrozumieć, jak sam mówi, tylko ludzi, którzy pracowali z nim [1] .

Advertisements