Wojna przeciw Polsce trwa nieprzerwanie – mówi prof. Anna Pawełczyńska, socjolog, żołnierz AK

image

~xx
fundamentem każdego narodu jest pokoleniowa wymiana, odnowa odchodzą starsi ale pozostają młodsi ,młodzież i dzieci którym została przekazana tożsamość,tradycje i historia narodu.Niestety wybraliśmy ludzi po 1989 r ,którzy prócz własnych interesów bogacenia się /w sposób pokrętny ,grabiąc dorobek pokoleń/ do własnej kieszeni zrobili z Polaków niewolników obcego kapitału ,młodych podstawę bycia narodu z zadowoleniem wygnali za chlebem za granicę , których znikoma ilość wróci lub nie do kraju? nie potrzeba obcego okupanta by wymazać Polskę jako naród sami rządzący od lat to czynią z ogromnym powodzeniem czy o to walczyła SOLIDARNOŚĆ!!!!

~Lech
Po co WP wypuszcza takie “szczury”. Z takimi tezami nie sposob dyskutowac. Poza wszystkim to po prostu demencja. Tytul profesor w PL juz powoli staje sie symbolem glupoty. Niech tylko ktokolwiek zada sobie pytanie i znajdzie odpowiedz; jak w tym kraju przyznaje sie tytuly profesorskie. W kraju w ktorym panuje korupcja, kolesiostwo, znajomosci. Ktokolwiek uwaza , ze jest w tym odrobina uczciwosci?

~bogdan
Pani profesor ma wybiórczą pamięć , zapomniała że ok dwa miliony polaków wyjechało za rządów Kaczyńskiego I to Kaczor chwalił się że dzięki niemu spadło bezrobocie w Polsce ! Obłudnica albo starcza demencja u pani tzw profesor !

image

~Emeryt
Ale proszę Pani profesor z tych 60 mln połowa byłaby na bezrobocie i mieszkała pod mostami.Tego nie było za tzw komuny.W Polsce jest krwawy kapitalizm .Polski socjalizm nie wyniszczył narodu tak jak obecny system.

~Mikołaj
Ciekawa teza, ale ta Pani zupełnie pomija problem towarzystwa spod znaku 6-cio kątnej gwiazdki, a to ten korpus pod przyjętymi polskimi pseudonimami jest odpowiedzialny (głównie) za stan naszej gospodarki, a raczej jej brak. Banki wyprzedali ci “Polacy” swoim z innych państw Unii. Wg ich planów “polskich gojów powinno zostać ok. 15 ml., aby pracowali na dostatnie życie członków narodu wybranego”. Można zakładać nieudolność naszych polityków, ale wsłuchując się w głosy płynące ze środowiska imperialistycznie nastawionych ludzi z tamtych kręgów wyraźnie widać, jak sukcesywnie realizują swoje plany wobec Polski i Polaków.

~GEN…PATON
SRANIE W BANIE LUDZIE TU TRZEBA ŻYŁY I LAĆ ZŁODZIEJSTWO PIJANSTWO ZA GROSZ DYSCYPLINY I NAJWAŻNIEJSZE BRAK SZACUNKU NIE TYLKO DO POGLĄDÓW DRUGIEGO CZŁOWIEKA ALE DLA NIEGO SAMEGO LATA KOMUNY DOKONAŁY ZBIOROWEGO NIEPOSŁUSZEŃSTWA WŁADZY KTÓREJ TERAZ NIKT NIECHCE SŁUCHAĆ.. CZY TO PO CZY PIS BĘDZIE RZĄDZIĆ 60 % POLAKÓW JEST PRZECIW..TYLKO ANARCHISTA KIBOL I KRYMINALIŚCI SIĘ CIESZĄ W TAKIM BAJZLU ONI SĄ JAK RYBA W WODZIE.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,16305280,mopinie.html

Advertisements