I oto cała prawda w naszej Polsce. Sami kłamcy bo kłamstwo można kupić wszystko zależy od ceny a l ty narodzie głosuj …

…teraz widzicie POLSCY ŻOŁNIERZE jak sie ZARABIA na WOJNIE !!!!

image

http://m.interia.pl/fakty/news,nId,1094192

Serwisy
FAKTY
Autor artykułu w “WP”: Polacy woleli gotówkę
Komentarze: 221
1 godz. 50 minut temu
Polskie służby wywiadowcze otrzymały od CIA15 milionów dolarów za zgodę na tajne więzienie w Starych Kiejkutach napisał Washington Post. Autor artykułu powiedział Polskiemu Radiu, że Amerykanie chcieli przekazać pieniądze przelewem, ale Polacy woleli gotówkę.
CIA miało przekazać polskim służbom wywiadowczym 15 mln dolarów /AFP
CIA miało przekazać polskim służbom wywiadowczym 15 mln dolarów /AFP
Autorem artykułu w “Washington Post” jest Adam Goldman, który o tajnych więzieniach CIA pisze od wielu lat.

“To ja ujawniłem tajne więzienie w Armenii. Jako pierwszy podałem nazwiska więźniów transportowanych przez CIA i miejsc, do których trafiali. Moje źródła informacji są bardzo wiarygodne”.

W swoim artykule Goldman pisze, że oficerowie CIA przekazali pieniądze zastępcy szefa Agencji Wywiadu pułkownikowi Andrzejowi Darletce i jego dwóm współpracownikom. Banknoty były zapakowane w dwa kartonowe pudełka.

“To miała być forma podziękowania za pomoc CIA. Ciekawe jest to, że Amerykanie chcieli przekazać pieniądze przelewem bankowym, ale Polacy powiedzieli, że nie mają możliwości odebrania ich w ten sposób. Dlatego przekazano gotówkę kanałami dyplomatycznymi”.

Goldman jest przekonany, że inicjatywa przekazania pieniędzy wyszła ze strony amerykańskiej. Dziennikarz podkreślił, że dla CIA kwota 15 milionów dolarów była bardzo mała.


…leper miał racię. i temu go powiesili ciekawe co jeszcze wiedział

No i co panie Miller . A zapierałeś się że więzienia nie było !!!

chcę zobaczyć rozpiskę na co poszła ta kasa i to natychmiast !!!!!!!!!!!!!!! nie wzięli przelewu bo został by ślad a tak to pewnie po cichu szychy rozdały sobie “małe”premijki ://// cała sku****ła Polska :///// i dziwić się ,że na nic nie ma pieniędzy skoro nawet nie potrafią utargować dla kraju konkretnego zarobku ://// handlować nie potrafią,gospodarzyć tym bardziej i to wszystkie miernoty począwszy od prostaczka Wałęsy,komucha Kwacha,kurdupla Lecha i obecnego Bronka ://// włazić do d**y ooo to potrafimy i to bez wazeliny i tak głęboko,że nasze oczka widać aż w ich gardłach :/ szkoda,że nigdy nic z tego nie mamy czy za pobyt w Iraku czy też za Afgan ://// pier******ty kraj :/ poje***y naród :/ rzygać się chce tfuuu

Advertisements