Dzieki Komorowskiemu i jego wizycie u Janukowycza , polskie zaklady zbrojeniowe znow zaczely zarabiac polskie pociski zabijaly na Majdanie !!!# niech zyje Komorowski i dawne uklady handlu bronia z WSI#

image

https://www.youtube.com/watch?v=X2jwAHKZaok&feature=youtube_gdata_player

polska amunicja berkut litwa

Berkut strzelał polską amunicją! Dziennikarze ujawniają dowody

Dodano: 17.02.2014 [12:15]
Berkut strzelał polską amunicją! Dziennikarze ujawniają dowody - niezalezna.pl

foto: Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska

Berkut strzelał polską amunicją podczas starć na ulicy Hruszewskiego w Kijowie. Po raz pierwszy od dłuższego czasu dziennikarze mieli możliwość przejść ulicą na stronę gdzie stali funkcjonariusze milicji. Zobaczyli tam tysiące łusek po amunicji wystrzelonej z milicyjnej broni. Wśród pocisków były łuski pochodzące z polskiego zakładu w Pionkach.

W niedzielę zdemontowano część barykad na ulicy Hruszewskiego. Dziennikarze przeszli na stronę kontrolowaną dotychczas przez władze. Zobaczyli tam armatki wodne używane przy minusowej temperaturze oraz wozy z reflektorami przeciwlotniczymi. W pobliżu barykady od strony oddziałów Berkut leżały koktajle Mołotowa oraz petardy. Tym, co najbardziej przykuło uwagę przedstawicieli mediów byy stosy łusek po amunicji. Jak pisze dziennikarz „Nowej Europy Wschodniej” były ich tam tysiące co, świadczy o skali zastosowania broni.

Znalezione łuski różnią się kolorami. Czerwone to produkcja francuska (kompania „Spartan”); białe – niepodpisane, ale zidentyfikowane przez dziennikarzy z USA, jako amerykańskie; pomarańczowe – czeskie (zakłady „Sellier&Bellot”); i niebieskie – polskie produkcji „FAM Pionki”.

pionki na litwie

http://niezalezna.pl/51955-berkut-strzelal-polska-amunicja-dziennikarze-ujawniaja-dowody

Advertisements