…DALSZA CZESC PARODI WALKI O SZTABY ZLOTA NA UKRAINIE

“Zlodziejka zydomasoneriEU prezydentem Ukrainy?” ….
Z wiezienia na prezydenta Furtka dla wszelkiej masci malwersantow.
image

We eszystkich krajach zależnych od usAchwitzu CIA stawia na NAJGORSZY ELEMENT ! Tymoszenko ma “kwalifikacje” to typowy GANGSTER z MORDERSTWAMI na “koncie”. Psychologia tlumu. Juz w Starozytnosci stosowano psychomanipulacje aby sterowac tlumem. Tak bylo np. w przypadku walk gladiatorow, czy pozniej, paleniu “czarownic”. Tlum podczas takich morderczych spektakli, doznawal euforii. Wpadal w ekstaze przy mordowaniu niewinnych ludzi. Podobnie jest teraz na Ukrainie. Janukowycz ktory chcial troche wiecej od Europy, aby ochronic najbiedniejszych Ukraincow, stal sie ich najwiekszym wrogiem, taka sredniowieczna czarownica. Tlum umiejetnie podpuszczany przez banderowcow np. Tymoszenko, zadny jest jego krwi. Tlum nie mysli racjonalnie i dziala przeciwko sobie. W ten sposob rozni cwaniacy (politycy, bogacze) rzadza dzisiejszym swiatem. Za pomoca pieniadza, wlasnych mediow, religii, oglupianiu ludzi.

image

Wkrótce – 8 marca rocznica początku wielkiej rzezi wołyńskiej zainicjowanej we wsi Parośl w 1943 przez ukraińskich nacjonalistów z OUN i UPA, którzy dziś świętują początek Wielkiej Ukrainy i oddają cześć seryjnym mordercom przy zgodzie polskich polityków i państw zachodnich. Ale Polacy będą pamiętać i będą o tym przypominać dopóki choć jeden pomnik zbrodniarza będzie stał na ukraińskiej ziemi i dopóki Ukraina oficjalnie nie uzna swojego ludobójstwa i nie przeprosi Polski na kolanach!!! Nic sie nie zmieni na ukrainie ,, i dalej bedzie to samo ci co CUDA obiecuja swoim rodakom ….. dalej beda jako rzadzacy okradac narod……. to bedzie walko o lupy po Janukowiczu ….i o dalsze swoje lupy …….opowiadajac demagogie naiwnemu narodowi …a Ukraina jest potrzebna UE do swoich interesow ,,,,,,,,, zrbic z niej gigantyczny rynek zbytu i ro\zkupic zyzna ziemie ukrainska za frajer ….UE zrobi kolonie i niewlnictwo z ukrainy ,,,,i ich obywateli …..

W celu sformalizowania prawnego transportu rosyjskiego gazu ziemnego przez granicę celną Ukrainy wykorzystywano dokumenty, zgodnie z którymi większą część gazu JeESU otrzymywała nie od rosyjskiego Gazpromu, a od brytyjskiego przedsiębiorstwa „United Energy International Ltd.”, kontrolowanego przez Tymoszenko. Transport stał się faktem, a JeESU rozliczała się z przedsiębiorstwem brytyjskim, a nie z RAO Gazprom. Stało się to źródłem możliwości wywożenia poza granice Ukrainy środków w walutach obcych, uzyskanych dzięki realizacji dostaw rosyjskiego gazu przez JeESU i innych technik wzbogacania się przez JeESU. Podczas kontroli obliczono, że w ten sposób wyprowadzono z Ukrainy tytułem rzekomej opłaty za rosyjski gaz ponad 900 milionów dolarów, 102 miliony brytyjskich funtów sterlingów, 20 milionów marek niemieckich i 220 mln franków francuskich. Część tych właśnie środków, która wynosiła ponad 86 milionów dolarów, trafiła później na tajne konta bankowe Pawła Łazarenki.

900 milionów dolarów
102 miliony brytyjskich funtów sterlingów
20 milionów marek niemieckich
220 milionów franków francuskich.

Advertisements