Jaka demokracja na Ukrainie ?

image

Jaka demokracja na Ukrainie ?, jakie wolne wybory ? Skąd to znam ? Żywcem ,,wyjęty” przykład ,,dziedziczenia” państwowych ciepłych posadek jak za czasów komuny ! Mieszkam w małym powiatowym miasteczku i widzę ,, pokolenie ” dzieci, ,,POkomusze”. Wszystkie te dzieci są zatrudnione, w urzędach państwowych ! Minęło 50 lat zanim ,,dzieci” dorosły, do tej granicy wiekowej zajmując, bardzo ciepłe stanowiska. Dzieci dyrektora banku, komornika, wydziału finansowego, czy kierownika wydziału komunikacji, są wszyscy na państwowym garnuszku… Nie ominę innych osób. Są dziś burmistrzami miast, zatrudnieni w sądach, oraz w wielu innych państwowych placówekach…

Kiedy ZIONmedia przestaną ludziom robić wodę z mózgu?

image

“Mamuska”, bedac premierem , za malo oskubala ” swoj” narod ,dlatego teraz czas przysposobic cureczke do kontynuacji i dokonczenia tego przyslugujacego przeciez “rzadzacym” haniebnego dziela! Skoro wciaz pokazuja wille bylego prezydenta,i przepych,jaki tam jest, dlaczego nie pokaza willi “biednej” julci,ktora przeciez ponoc siedziala za “niewinnosc” ! Ludzie,ktorzy zadali dla niej wolnosci,zapewne po obejrzeniu jej posiadlosci ,natychmiast sami zaczeliby ja szukac,zeby ja zlapac i wsadzic tam,skad nieslusznie zostala zwolniona i niepotrzebnie wylazla!
Rodzina Tymoszenko i zwiazani z nimi ludzie, to czarne charaktery ukrainskiej polityki. To pani Tymoszenko jest odpowiedzialna za zmarnowanie dorobku Pomaranczowej Rewolucji, obecna zadyme i ich konsekwencje. Wiec nie ma sie nad czym rozczulac i co robic z mafii celebrytow.

przyjzyjmy sie tytułowi:Nowa gwiazda ukraińskiej polityki?Tajemnice pięknej córki Tymoszenko.GWIAZDA?PIEKNA?…..podkrązone ciemne oczy ,sniada cera.mi to wyglada na cyganke albo ciapatą.a tak swoja droga .zal mi ich ze szykuje im sie w rzadzie nastepna “gwiazda”.dopoki nie zaczna rzadzic zwykli uczciwi ludzie zamiast “gwiazd” typu TUSK,MINISTRA MUCHA,MINISTRA GRODZKA I wszelakiej masci wszawica to na swiecie dobrze nie bedzie.

A za co jeżdzi po świecie ? Pracuję 37 lat i nie bardzo mnie stac a ona gdzie się tak dorobiła ?

image

Advertisements